با عنایت به مطالب و عناوین قید شده، شرکت کاوش صنعت سپاهان با در اختیار داشتن کوله باری از تجربیات گرانقدر (حاصله از سالیان متمادی کار و تلاش) و نیز توان بالقوه در راستای تهیه و تامین کالای مورد نظر مدیران و کارفرمایان محترم توسط نمایندگی های اخذ شده و شرکت های همکار این شرکت در ایران و سایر کشورها و همچنین ایجاد بستر مناسب مالی جهت گشایش اعتبارات اسنادی و ... آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای تهیه و تامین، طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات خاص را دارا بوده و در راستای نیل به اهداف عالیه ترسیمی که همانا جلب رضایت کامل کارفرمایان می باشد، طی طریق نموده و با توجه به بستر سازی مناسب و بهینه در راه تداوم این هدف قطعا و تحقیقا تلاش خواهد نمود.

شرکت فنی، مهندسی و بازرگانی کاوش صنعت سپاهان در سال 1379 با حضور مهندسین مجرب تشکیل گردید و در زمینه تامین، طراحی، ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات صنایع در قالب ارائه خدمات فنی و مهندسی شروع به فعالیت نمود. و در طی سال ها فعالیت مستمر و پرثمر خود ضمن کسب تجربیات علمی و عملی ارزشمند، تمامی سعی و تلاش و توان علمی و عملیاتی خود را در زمینه شناخت منابع و ارائه قابلیت های بالقوه و بالفعل به مدیران صنایع مختلف از جمله فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، و صنایع بالادستی معطوف داشته و با توجه به نصب العین نمودن صداقت و حسن اجرای تعهدات، موفق به حصول نتایج مطلوب گردید.

اخذ گواهینامه ایزو 2008-9001 از دو کمپانی GIC و TUV-ICB با موضوع فنی و مهندسی در زمینه برق و مکانیک و مکانیزه کردن سیستم های مالی و اداری و سیستم اطلاعاتی شرکت (KIS) و همچنین اجرای مدل تعالی سازمانی (EFQM) و اخذ گواهینامه تعالی سازمانی و دریافت جایزه ملی بهره وری خود گواهی بر نگاه متعالی مدیران شرکت می باشد.